- Eija H-HSukat 43-47
Ruskeat saapassukat 43-44
Ruskeat saapassukat
Koko 43-44, pohja 27cm
7-veikka lanka Villa 80%, 20% polyamidi
Varsikork 26cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 43-47
Harmaat saapassukat 44-45
Harmaat saapassukat
7-veikka lanka 80% villa, 20% polyamidi
Koko 44-45, pohja 28cm, varsikork 2cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 43-47
Miesten sukat 43
Kivijalka kaupunkilanka 75% villa, 25% polyamidi
Varsi korkeus 18cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 43-47
Miesten sukat 43
7-veikka lanka 80% Villa, 20% polyamidi
Varsi korkeus 20cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 43-47
Miesten sukat 43
7-veikka lanka 80% Villa, 20% polyamidi
Varsi korkeus 20cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 35-37
Sukat 36-37
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 35-37
Sukat 36-37
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 39-41
Sukat 39-40
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 39-41
Sukat 39-40
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 41-43
Sukat 41-42
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 39-41
Sukat 39-40
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 39-41
Sukat 39-40
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 41-43
Sukat 41-42
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 41-43
Sukat 41-42
Lankana Villa 60%-bambu 25%-polyamidi 15%
KäsinpesusuositusTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 37-39
Nilkkasukat 38-39
Nilkkasukat koko 38-39
Viking Garn alpakka 40%, merino 40%, nylon 20%
Pohja 24cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 30-35
Villasukat 34-36
Alpakka-merino sukat koko 34-36
Pohja 21cm, varsik 13cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 37-39
Villasukat 38-39
Alpakka-merino sukat 38-39, pohja 23cm, varsik 13cm
Tekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 41-43
Villasukat 42-43
Koko 42-43
Nako Lanka 75%villa, 25%polyamidi
Pohja 26cm, varsi 17cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HSukat 35-37
Villasukat 36
Lanka 7-veikka 75%villa, 25%polyamidi
Varsikorkeus 19cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HJoululahjat
Villasukat 36
Varsi n. 20cm
Lanka 75%villa, 25%polyamidiTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HLapset
Vauvan sukat 0-3kk
Sukkia vauvalle 0-3kk
Lanka villa75%, polyamidi 25%Tekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HKäsityöt
Säärystimet
Kotikulta tuokio lanka
75% villa, 25% polyamidi
Kork. 40cm, ympärysmitta n.30cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HKäsityöt
Säärystimet
Kotikulta tuokio lanka
75% villa, 25% polyamidi
Kork. 40cm, ympärysmitta n.30cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HLahja naiselle
Virkattu laukku
Virkattu laukku 100% puuvilla.
Leveys 20cm, korkeus 22cm, hihna n. 100cm. Ei suoritettuTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HLaukut
Virkattu laukku
Virkattu laukku 100% puuvilla. Ei vuoritettu.
Leveys 17cm, kork 22cm, hihna n. 100cmTekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
- Eija H-HLahjat
Virkattu laukku
100%puuvilla Novita Aura lanka
Korkeus 32cm, leveys 37cm, hihnan pituus 81cm.Tekijä: Eija H-H
Toimitusaika 2-5 vrk.
Eija H-H
Näytetään kaikki 28 tulostaSorted by latest